مراحل خرید از فروشگاه اینترنتی طاها برهانی :

· ثبت نام یا ورود با اسم کاربری
· انتخاب کالای مورد نظر
· انتخاب گزینه پرداخت نهایی و تایید سفارش

 

شرایط ثبت نام

قبل از ثبت هرگونه سفارش ( از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ) ، ثبت نام درسایت الزامی است . ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

 

انتخاب کالای مورد نظر

با کلیک بر روی کالا به صفحه مشخصات کالا رفته و پس از مشاهده تمامی عکس ها در صورت تمایل بر روی عکس کالا کلیک کرده تا آنرا بزرگتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه اینترنتی ما به پايان برسد .

 

 

روش های پرداخت

روش های پرداخت در فروشگاه طاها برهانی به شرح زیر می باشند :

پرداخت آنلاین: در این روش می توانید وجه کالا را بصورت آنلاین و حین خرید کالا پرداخت کنید و پس از پرداخت ، محصول برای شما ارسال می گردد.

 

روش های ارسال

سفارشات در شهر تهران توسط پیک ارسال می گردند.
در سایر استان ها غیر از استان تهران و شهرهای مجاور تهران ، سفارش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هزینه های مربوطه ارسال می گردند.

 

مدت زمان تحویل سفارشات

سفارش های شهر تهران

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر ۱ روز کاری می باشد.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی ۲ ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل سفارش حضور داشته باشند، در غیر اینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

 

سفارش های ارسال شده توسط پست

سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند ، در صورتی که قبل از ساعت ۱۳ نهایی شده باشند ، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

شرکت پست نیز معمولاً ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد سفارش را به مقصد خواهند رساند.

 

با تشکر از حسن انتخاب شما